Onea.

Time to shop! Find your favorite product, check the latest collection & don’t miss out the best discounts with Onea!

#Instagram

Contact Us

156-677-124-442-2887 onea@elated-themes.com 184 Street Victoria 8007
Do góry
Image Alt

O mnie

Dzień dobry! Jak się masz?

Jest mi niezmiernie miło, że tu zaglądasz i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie i o tym jak powstała marka Happy Hands.

…a więc zaczynamy…

Na co dzień pracuję w korporacji . Ale żeby nie było żadnych wątpliwości – ponieważ słowo korporacja pociąga za sobą złe skojarzenia –  uwielbiam tą robotę i ludzi z którymi pracuję!! Po godzinach natomiast moją wielką pasją od kilku lat jest ogród.

To z ogrodu właśnie i moich brudnych od kopania w ziemi rąk wzięła się nazwa marki Happy Hands!

Zawsze uważałam, ze im brudniejsze mam ręce, tym czystszy umysł.

A im czystszy mam umysł, tym większa jasność widzenia.

W dzisiejszym świecie przepełnionym natłokiem informacji i bodźców niezmiernie ważna jest umiejętność łapania równowagi.

Czas pandemii i spowolnienie w życiu, którego chyba wszyscy doświadczyliśmy spowodowało, że pojawiła się przestrzeń na coś nowego. Moje ręce powędrowały wiec w kierunku rękodzieła.

Przygoda ze sznurkami zaczęła się od tego, że chciałam wykonać dekoracje makramowe wyłącznie do mojego domu. Potem rodzina i przyjaciele zaczęli prosić mnie o wykonanie czegoś dla nich. Widok moich prac w ich domach sprawiał mi tak wiele radości i satysfakcji, że postanowiłam założyć funpage na FB i INSTA – i tak oto otrzymałam pierwsze zamówienia na aniołki!!

A teraz troszeczkę o wnętrzu i odpowiedzi na pytanie DLACZEGO to robię…  Największą wewnętrzną radość i spełnienie czuję wtedy, kiedy ktoś dzięki mnie poczuje się lepiej. Lubię dostarczać pozytywne emocje i wzbudzać miłe uczucia. I to jest jeden ze znaczących czynników wpływających na powstanie mojego sklepu.

We wszystko co robię wkładam serce, dbam o najdrobniejszy szczegół, ponieważ robię to z myślą o Tobie!  Chcę, aby moje produkty wywoływały uśmiech na twarzy, zaskoczenie obdarowanej osoby, uczucie zaspokojenia, kiedy dopełnią wnętrze w którym żyjesz.

Chcę, abyś dzięki moim Aniołkom mogła/mógł powiedzieć bliskiej osobie, że ją kochasz i z nią jesteś nawet wtedy, gdy nie ma Cię obok, że troszczysz się o nią.

I na koniec pamiętaj proszę, że Happy Hands to moja pasja, wewnętrzna potrzeba, ale wykonywana po godzinach mojej zwykłej pracy na etacie. Zapewniam jednak, że  każde zamówienie staram się wykonać jak najszybciej, ponieważ kocham to robić.

Jeśli masz pytania, szczególne prośby – napisz.

Dziękuję Ci, że doceniasz moją twórczą pracę i wspierasz mój mały, własny biznes <3

Ściskam ciepło,
Jolka